Pomysłów na życie jest wiele!

Pomysłów na życie jest wiele! - Isabel Mauro | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Isabel Mauro
WYMIAR
4,37 MB
NAZWA PLIKU
Pomysłów na życie jest wiele!.pdf
ISBN
8562904497342

OPIS

Pomysłów na życie jest wiele! to kolejna część z serii MAGIA SŁOWA. Aby oddać prawdziwą magię słowa nie są potrzebne wielkie formaty i opasłe tomy. Ta kolorowa, maleńka książeczka jest na to dowodem.Tańcz! Śmiej się! Baw się!

Przeczytaj recenzję Pomysłów na życie jest wiele!. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Pomysłów na życie jest wiele! to kolejna część z serii MAGIA SŁOWA.

Tańcz!, Śmiej się! Baw się! Niech sentencje zebrane w tej książeczce pomogą uczynić życie weselszym, prostszym po prostu radosnym! - ISBN: 978-83-6594-806-9 25 łatwych, tanich pomysłów na randkę, które są naprawdę zabawne Pomysł na tanią randkę # 1: Wypróbuj tematyczny wieczór filmowy w domu. Przebierz się w stroje swoich ulubionych postaci, dodaj trochę jedzenia do przekąsek filmowych, które pojawiają się w filmie, a nawet zagraj w grę z pytaniami o ciekawostki związaną z filmem. Pomysłów na życie jest wiele! Cena: 4.99 PLN szt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI