Pasażer 23

Pasażer 23 - Sebastian Fitzek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sebastian Fitzek
WYMIAR
10,23 MB
NAZWA PLIKU
Pasażer 23.pdf
ISBN
8546216475754

OPIS

Zekranizowany w 2018 roku bestseller „Der Spiegel” – przez rok w czołówce niemieckich list.Martin Schwartz, policyjny detektyw i psycholog, żyje na dnie rozpaczy.Jego żona i synek popłynęli statkiem na wakacje i na pełnym morzu zaginęli…Teraz Martin podejmie się każdego, nawet najbardziej szaleńczego zadania, bo własne życie nie ma już dla niego żadnej wartości. Łamie wszelkie zasady i regulaminy, ale jest przerażająco skuteczny. Ściga zło…Dowiaduje się, że na tym statku znikali również inni pasażerowie.Wśród nich była mała dziewczynka, która teraz się odnalazła. Miała ze sobą misia synka Martina. Ale dziewczynka milczy…SEBASTIAN FITZEK- autor nr 1 w Niemczech, mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 29 krajach.Fitzek tworzy przerażającą rzeczywistość – nieprzewidywalną, mogłoby się zdawać, że z horroru. Ale rzeczywistość Fitzka jest przerażająco logiczna i prawdziwa. Pokazuje on zwykłych ludzi postawionych w niezwykłych sytuacjach. I twierdzi, że jego thrillery są zwierciadłem społeczeństwa, a on często musi łagodzić okrucieństwo świata, żeby czytelnik mu uwierzył.Fitzek z prawdziwą wirtuozerią tworzy skomplikowany, mroczny świat bez złudzeń, obnażając najbardziej skrywane lęki ludzi poddawanych przez los niewyobrażalnie ciężkim próbom.„Stern”

Oceny, recenzje, obsada, dyskusje wiadomości, zwiastuny, ciekawostki oraz galeria. Pasażer 23 od Sebastian Fitzek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3). Książka Pasażer 23 - Fitzek Sebastian Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Pasażer 23 • Fitzek Sebastian • pliki użytkownika anula2441 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 15.

Od tego czasu zobaczyło go już 813 osób, 475 z nich pobrało dokument. Pobierz plik pdf.

POWIĄZANE KSIĄŻKI