[OUTLET] W cieniu

[OUTLET] W cieniu - ASA Harrison | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
ASA Harrison
WYMIAR
12,28 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] W cieniu.pdf
ISBN
2207870680676

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Nagroda „Guardiana” dla najlepszego thrillera psychologicznego.Milion sprzedanych egzemplarzy.Todd zostawia Jodi dla dużo młodszej kobiety. Dla Jodi oznacza to koniec życia, które dotąd prowadziła: pięknego domu, stabilizacji, bezpieczeństwa. Jedynym, i najlepszym wyjściem z tej sytuacji wydaje się zamordowanie partnera, zanim ten zmieni testament.W cieniu to przenikliwa, psychologicznie wiarygodna analiza rozpadu związku i tego, do czego zdolny jest zwykły człowiek, który może stracić wszystko.

Zamawiaj książki w Ravelo - odbiór osobisty w 130 punktach w całej Polsce, gwarantowana dostawa już na następny dzień! W CIENIU PRAWA outlet Galicja, 1909 rok. Mimo złej opinii i niejasnej przeszłości Erik Landecki zostaje przyjęty na czyścibuta w austriackim dworku.

Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia: - uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę, - zagięcia, zżółknięcia stron ... Towar z kategorii OUTLET. Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia: - uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę, - zagięcia, zżółknięcia stron ... W Omanie spędził ponad 1001 dni i nocy, dlatego „W cieniu minaretów" znajdziemy - zupełnie jak w baśniach Szeherezady - opowieść splecioną z wielu wątków: Przeczytamy o flakonie perfum, które kosztują więcej niż samochód, i wielbłądach, droższych od żon. KsiążkaW cieniu - OutletautorstwaDiane Chamberlain ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN .

POWIĄZANE KSIĄŻKI