[OUTLET] Spalony tost

[OUTLET] Spalony tost - Teri Hatcher | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Teri Hatcher
WYMIAR
3,44 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Spalony tost.pdf
ISBN
4471910253988

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Napisany w kpiarskim tonie, pełen autoironii poradnik, kompendium życiowej mądrości Teri Hatcher. Znajdziecie tu porady dotyczące gospodarstwa i wychowania dzieci, a także dowiecie się, które plotki o autorce są prawdziwe... Książka napisana lekko i z poczuciem humoru. Jak większość kobiet Teri Hatcher pierwsze życiowe nauki odebrała od matki. I podobnie jak wielu kobietom, jej matce niełatwo przychodziło docenić sama siebie. Gdy tost się spalił, zjadała go sama, a co lepsze kąski oddawała innym. Choć to poświęcenie było wyrazem miłości i jak najlepszych intencji, niosło ze sobą lekcję, której trudno jest się oduczyć: twoja własna satysfakcja nie jest warta nawet kawałka chleba.

czyli życiowa filozofia Teri (ang. Burn toast: and other philosophies of life) - oparty na biografii, pełen humoru życiowy poradnik autorstwa Teri Hatcher .

Dziękuję, że nadałaś mojemu życiu sens. Spalony tost (Teri Hatcher). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Zobacz więcej postów strony Spalony Tost na Facebooku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI