[OUTLET] Muchachas. Tom 1

[OUTLET] Muchachas. Tom 1 - Katherine Pancol | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katherine Pancol
WYMIAR
4,44 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Muchachas. Tom 1.pdf
ISBN
7349888926925

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Stella pracuje na złomowisku. Radzi sobie, jak może, choć jej ukochany to nielegalny imigrant poszukiwany przez policję. Samotnie wychowuje syna, a wobec jej matki Leonie mąż stosuje przemoc fizyczną. Dobroduszna Josephine próbuje pogodzić rolę matki nastoletniej córki ze swoją prawdziwą miłością... Bohaterowie kochają, cierpią, zmagają się z przeciwnościami losu i realizują marzenia w Paryżu, Londynie, Nowym Jorku i w małym Saint-Chaland.Katherine Pancol zwraca uwagę na trudny temat, jakim jest przemoc wobec kobiet. Lekkie pióro autorki, barwne, charyzmatyczne i odważne postacie bohaterek sprawiają, że lektura książki będzie z pewnością doskonałą, wielopokoleniową rozrywką."Wyważony, a zarazem rozdzierający ton. Prawdziwy językowy majstersztyk. Wciągająca, zabawna, sentymentalna". Francois Nourissier z Academie Goncourt, Le Point"Katherine Pancol jest jedną z najbardziej wnikliwych inajbardziej utalentowanych powieściopisarek swojego pokolenia". L'Express

Modna odzież damska, sukienki, bluzki, spódnice, spodnie, swetry, płaszcze, garsonki. Ekskluzywne promocje i specjalne ceny na odzież damską: sukienki, koszulki, dżinsy, buty, torebki i akcesoria. BEZPŁATNA WYSYŁKA OD 150 zł I ŁATWE ZWROTY - OKRES ZWROTU WYDŁUŻONY DO 60 DNI Sprawdź oferty użytkownika DIRECT-OUTLET na Allegro.

Martin w FantastyczneSwiaty.pl. Wysyłamy od 5,99 zł Promocje, rabaty, kliknij i sprawdź > Urodzona o północy Tom 1 C.

POWIĄZANE KSIĄŻKI