Mordercza układanka

Mordercza układanka - Paul Britton | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paul Britton
WYMIAR
6,43 MB
NAZWA PLIKU
Mordercza układanka.pdf
ISBN
1569226163495

OPIS

Autor bestsellerowego Profilu mordercy zabiera nas tam, gdzie oko w oko konfrontuje się z najciemniejszą stroną ludzkiej natury - do gabinetu psychologa sądowego.Jak zareagować, gdy ktoś wyznaje, że ma w piwnicy własnoręcznie zbudowane krzesło elektryczne?Co zrobić, gdy twój pacjent jest bandziorem, który łamał ludziom nogi, ale jego największym problemem jest to, co myśli jego mama?Czy psycholog zamknięty w jednym pomieszczeniu z człowiekiem, którego wysłał do więzienia, może czuć się bezpieczny?Najsłynniejszy brytyjski profiler Paul Britton w swojej książce pasjonująco opowiada o pracy psychologa sądowego. Brutalni przestępcy, ofiary przemocy szukające zemsty, a nawet człowiek wierzący, że jest wilkołakiem - to z nimi konfrontuje się sam na sam podczas sesji za zamkniętymi drzwiami gabinetu. Tam rozgrywa się psychologiczna gra, której celem jest znalezienie odpowiedzi na dwa podstawowe pytania: kim jesteś i dlaczego taki się stałeś?Ta książka to fascynująca próba zrozumienia umysłów, którymi zawładnęło zło.

Autor bestsellerowego Profilu mordercy zabiera nas tam, gdzie oko w oko konfrontuje się z najciemniejszą stroną ludzkiej natury ? do gabinetu psychologa sądowego. Jak zareagować, gdy ktoś wyznaje, że ma w piwnicy własnoręcznie zbudowane krzesło elektryczne? Mordercza układanka, czyli jak z fragmentów stworzyć całość Britton przez całe lata uchodził za pioniera profesji policyjnego profilera w Wielkiej Brytanii.

Minusem książki jest to, że za szybko się ją czyta. "Wydarzenia z czasu dzieciństwa mogą wpływać na nasze życie na jego kolejnych etapach, mogą nas kształtować. EBOOK ZA DARMO.

POWIĄZANE KSIĄŻKI