Znikający stopień. Trylogia Truly Devious. Tom 2

Znikający stopień. Trylogia Truly Devious. Tom 2 - Maureen Johnson | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maureen Johnson
WYMIAR
12,58 MB
NAZWA PLIKU
Znikający stopień. Trylogia Truly Devious. Tom 2.pdf
ISBN
3689079776352

OPIS

Największym pragnieniem Stevie Bell jest rozwiązanie zagadki kryminalnej z przeszłości: w 1936 roku zaginęły żona i córka Alberta Ellinghama, a jedynym śladem w sprawie był tajemniczy list-zagadka od Nieodgadnionego. Stevie, uczennica pierwszego roku Akademii Ellinghama, zamiast odpowiedzi znajduje kolegę z roku – martwego. Przejęci rodzice zabierają ją do domu.W drugim tomie Stevie powraca do Vermontu – za namową znienawidzonego Edwarda Kinga. Polityk jest w trakcie kampanii prezydenckiej i nie na rękę są mu wybryki syna, Davida. King proponuje układ: Stevie będzie kontynuować naukę, a w zamian dopilnuje, żeby David, z którym łączy ją coś więcej niż tylko znajomość, nie sprawiał problemów.Stawka jest jednak znacznie wyższa. Kim jest morderca? Jakie znaczenie ma zagadka pozostawiona przed laty przez Alberta Ellinghama? Co kryje się w sprawie Nieodgadnionego? Zdarzenia sprzed dziesięcioleci mają wpływ na to, co dzieje się tu i teraz…Wszyscy fani pierwszej części, ale też Agathy Christie czy Arthura Conan Doyle’a, nie mogą przegapić drugiego tomu – jest równie mroczny i zagadkowy, co „Nieodgadniony”.„Szkoła Ekscentryków okazuje się równie emocjonująca jak Szkoła Czarodziejów w Hogwarcie”. – Joanna Olech, „Książki. Magazyn do Czytania”, o pierwszym tomie serii.„Wciągająca książka, opowiadająca nie tylko o zagadkowych przestępstwach, ale też o naturze lęku, procesie twórczym i sławie”.John Green, autor książek: Gwiazd naszych wina i Żółwie aż do końca

Tom 2 autorstwa Johnson Maureen , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 25,80 zł . Przeczytaj recenzję Znikający stopień.

Przeczytaj recenzję Znikający stopień. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Druga część bestsellerowej trylogii Truly Devious napisanej przez Maureen Johnson z myślą o młodzieży ukaże się nakładem wydawnictwa Poradnia K 15 maja tego roku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI