Szczęśliwe jelita

Szczęśliwe jelita - Vincent Pedre | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vincent Pedre
WYMIAR
6,98 MB
NAZWA PLIKU
Szczęśliwe jelita.pdf
ISBN
1915284031810

OPIS

Nowe wydanie najweselszego poradnika o zdrowiu jelit!Czy wiesz, że twój drugi mózg znajduje się w... jelitach?To właśnie tam powstaje ponad 90% serotoniny produkowanej przez ludzki organizm.Chore jelita mogą powodować m.in. depresję, przewlekłe zmęczenie, uporczywe wzdęcia, trudną do zrzucenia nadwagę i alergie. Dr Vincent Pedre przychodzi na pomoc wszystkim tym, którzy podobnie jak on cierpią na zespół jelita drażliwego lub odczuwają powyższe dolegliwości. Wykorzystując wiedzę zdobytą przez lata praktyki lekarskiej oraz doświadczenie swoich pacjentów, opracował uniwersalny program, który pomaga przywrócić prawidłową pracę jelit i uczynić je szczęśliwie zdrowymi.Zastosuj 28-dniowy plan oczyszczania, dzięki któremu:– wyeliminujesz stymulatory nieprawidłowej pracy jelit, które znajdują się w jedzeniu;– oczyścisz jelita z nagromadzonych substancji chorobotwórczych;– pożegnasz się z uczuciem przelewania i bulgotania w żołądku, wzdęciami i bólem związanym z trawieniem;– wprowadzisz do swojej diety skuteczne probiotyki i składniki odżywcze pomocne w odbudowie jelit.To idealna metoda zarówno dla tych, którzy chcą wzmocnić swoją odporność, odbudowując florę bakteryjną jelit, wyleczyć się z przewlekłych problemów z trawieniem, spadkami nastroju, alergiami, jak i dla tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, zanim będzie na to za późno.Zbuduj swoje idealne zdrowie na szczęśliwych jelitach!

Nie mam z tym problemów, choć nie wiem, czym jest "natura mammalistyczna", ale to wspaniale brzmi, prawda? Naukowo i tak "naturalistycznie". Nawoływanie do powrotu do natury prawie zawsze się dobrze sprzedaje. Szczęśliwe jelita.

Zobacz inne Nauki medyczne, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Szczęśliwe jelita. Program oczyszczania, który pomoże ci wyeliminować ból, pozbyć się toksyn i pasożytów oraz schudnąć - Pedre Vincent , tylko w empik.com: .

POWIĄZANE KSIĄŻKI