Rozmównik polsko-niemiecki

Rozmównik polsko-niemiecki - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,40 MB
NAZWA PLIKU
Rozmównik polsko-niemiecki.pdf
ISBN
4234630345722

OPIS

Po niemiecku porozumiemy się w całej Europie Zachodniej i Północnej ora Skandynawii. Rozmównik polsko-niemiecki pomoże Ci rozwiązać język w każdej sytuacji. Łączy w sobie zalety słownika i rozmówek. Jest zatem idealnym rozwiązaniem na wyjazd za granicę i naukę języka w domu.- 1 400 haseł głównych- 14 000 przykładowych zdań, wyrażeń i zwrotów ilustrujących użycie danegi hasła w rozmaitych kontekstach- Kompendium gramatyki hiszpańskiej wraz z przykładami

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Rozmównik polsko - niemiecki jest dostępny w Hulahop.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Hulahop.pl ma najniższą cenę w Polsce. Informacje o Rozmównik polsko niemiecki + Lexicon CD Lingea - 7850181102 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-02-21 - cena 39,90 zł Sprawdź niskie ceny i kup Rozmównik polsko - niemiecki w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Rozmównik polsko-niemiecki | Lingea.

Przeczytaj recenzję Rozmównik polsko-niemiecki. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Kup Rozmównik polsko niemiecki wydawnictwa Lingea w księgarni językowej Bookcity.

POWIĄZANE KSIĄŻKI