[OUTLET] Prawda i inne kłamstwa

[OUTLET] Prawda i inne kłamstwa - Sascha Arango | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sascha Arango
WYMIAR
5,14 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Prawda i inne kłamstwa.pdf
ISBN
6409332152646

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona.Popularny pisarz, troskliwy mąż, hojny przyjaciel - wydaje się, że Henry jest niezwykle miłym facetem. Prowadzi wygodne i przyjemne życie... do czasu. Pewnego dnia kochanka oświadcza mu, że jest w ciąży. Wygląda na to, że to koniec ekscytującego podwójnego życia. Ale czy na pewno? Przecież łatwiej byłoby pozbyć się kochanki. I Henry popełnia fatalny błąd...Wkrótce policja depcze mu po piętach, a skrzętnie skrywana dotąd przeszłość teraz zdaje się go doganiać. By uniknąć odpowiedzialności, Henry obmyśla sprytny plan. Z zimną krwią balansuje pomiędzy kłamstwem i prawdą, przy czym przypadek wydaje się mu sprzyjać.Jednak pętla z wolna się zaciska...Bestsellerowy debiut, prawa to książki sprzedano do 30 krajów!Jaka jest granica między prawdą a kłamstwem? I do czego może doprowadzić poczucie winy, gdy samotnie musimy stawić mu czoła?"Kryminał Arrango to porywająca, dobrze podkręcona opowieść o kłamstwie". (KulturSpiegel)"Opowiadając fascynującą historię Henry'ego, Sascha Arango stawia pytanie, gdzie kończy sięprawda, a gdzie zaczyna szara strefa kłamstwa. Arango pokazuje mężczyzną pragnącego uciec przed konsekwencjami swoich czynów, który posunął się o jeden krok za daleko. Ta powieść to wspaniała literatura najwyższych lotów, a przy tym pełna napięcia opowieść o winie, niewinności i naszym podejściu do obu tych kwestii. "Krimi-Couch"Prawda i inne kłamstwa jest, z ręką na sercu, najlepszym niemieckim kryminałem 2014 roku".Die Welt

Okazuje się, że Henry wcale nie jest takim kryształowym człowiekiem, za jakiego chce uchodzić, a jego dzieciństwo było pełne przemocy. Prawda i inne kłamstwa - od 22,92 zł, porównanie cen w 1 sklepach. Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Prawda i inne kłamstwa - Sascha Arango.

Prawda i inne kłamstwa ... "Prawda i inne kłamstwa" to świetnie napisany thriller, pełen zwrotów akcji i niedopowiedzenia. Przeszłość kładzie się cieniem na teraźniejszości, a dawne sprawki wychodzą na światło dzienne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI