Między Zachodem a Wschodem. To samo i inne

Między Zachodem a Wschodem. To samo i inne - Beata Szymańska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beata Szymańska
WYMIAR
6,97 MB
NAZWA PLIKU
Między Zachodem a Wschodem. To samo i inne.pdf
ISBN
7988705638934

OPIS

Monografia "Między Zachodem a Wschodem. To samo i inne" Beaty Szymańskiej dotyka zagadnienia uniwersalnego i towarzyszącego człowiekowi od niepamiętnych czasów – mierzy się bowiem z pytaniami o możliwość zrozumienia innych kultur, o to, co je łączy, a co je dzieli, a także o współistnienie Wschodu i Zachodu. Autorka w sposób erudycyjny i wieloaspektowy odnosi się do literatury i sztuk plastycznych, relacji natura?człowiek (ukazanej tutaj na tle pejzaży ogrodów chińskich i japońskich, a także ogrodu Claude’a Moneta), pojęcia pustki, problemu cierpienia czy znaczenia empatii, które przedstawia w porównawczym ujęciu, sięgając do przykładów pochodzących zarówno z kultury Zachodu, jak i Wschodu.

Autorka w sposób erudycyjny i wieloaspektowy odnosi się do literatury ... Compre online Miedzy Zachodem a Wschodem To samo i inne, de Szymanska, Beata na Amazon. Frete GRÁTIS em milhares de produtos com o Amazon Prime.

To samo i inne autorstwa Szymańska Beata , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 29,49 zł . Przeczytaj recenzję Między Zachodem a Wschodem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI