Błyskawica. Niezwyczajna dziewczyna

Błyskawica. Niezwyczajna dziewczyna - Alesha Dixon | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alesha Dixon
WYMIAR
10,70 MB
NAZWA PLIKU
Błyskawica. Niezwyczajna dziewczyna.pdf
ISBN
9362187268153

OPIS

Dziesięcioletnia Aurora Błysk jest całkowicie (ziew) normalna. Nie charakteryzuje jej nic specjalnego. Nawet porządnej gwiazdy nie jest w stanie zrobić. Aż do dnia, w którym widzi, jak jakiś łobuz czepia się jej siostry, i ciach – nieoczekiwanie iskry zaczynają się sypać! Na serio: prawdziwe promienie światła strzelają z palców Aurory. O co w tym chodzi!?Nastał odpowiedni moment, by rodzice Aurory co nieco jej wyjaśnili. Kiedy dowiaduje się, że je mama – o sensacjo! – jest tajną superbohaterką, czas, by Aurora dołączyła do krucjaty przeciwko kryminalnemu światu… Czy Aurorze uda się pogodzić treningi nowej mocy ze szkołą i czy uda się jej to wszystko zachować w tajemnicy przed przyjaciółmi?Elektryzująca, pełna akcji i dobrego humoru pierwsza cześć serii książek autorstwa topowej brytyjskiej jurorki telewizyjnej.

Niezwyczajna dziewczyna - Alesha Dixon (Książka) - Księgarnia PWN Błyskawica. Niezwyczajna dziewczyna (6066372) - Alesha Dixon - Książka, streszczenie Błyskawica.

Niezwyczajna dziewczyna - 8371707043 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-10-28 - cena 18,10 zł Błyskawica.

POWIĄZANE KSIĄŻKI