[OUTLET] Miłość i śmierć Cateriny

[OUTLET] Miłość i śmierć Cateriny - Andrew Nicoll | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Andrew Nicoll
WYMIAR
5,12 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Miłość i śmierć Cateriny.pdf
ISBN
8577254449388

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Porywająca książka o pragnieniach i niespełnieniu.Gdzieś w Ameryce Łacińskiej jest nadmorskie, niewielkie państwo, niemal policyjne, w którym nieustannie wszyscy są śledzeni i inwigilowani. W tym okrutnym świecie żyje w spokoju i luksusie sławny pisarz, kawaler w średnim wieku. Jednak ten znakomity autor miesiące już, lata całe niczego nowego nie opublikował… Myśli, że natchnie go ponownie piękna i inteligentna dziewczyna. Ale co się stanie, kiedy okaże się, że to ona napisze wspaniałą powieść.Druga książka autora magicznego „Dobrego człowieka”!

[OUTLET] Miłość i śmierć Cateriny . 11,97 z ... Porywająca książka o pragnieniach i niespełnieniu.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Napisz recenzję o produkcie: Miłość i śmierć Cateriny Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI