Jak krople w oceanie

Jak krople w oceanie - Ava Dellaira | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ava Dellaira
WYMIAR
4,18 MB
NAZWA PLIKU
Jak krople w oceanie.pdf
ISBN
3857763601831

OPIS

Siedemnastoletnia Angie widzi w swojej matce przede wszystkim ciężko pracującą, zamkniętą w sobie samotną kobietę. Zupełnie jakby zapomniała, że Marilyn też była kiedyś młoda…Kiedy Marilyn miała siedemnaście lat zakochała się w Jamesie, który został ojcem jej dziecka. Angie nigdy jednak nie zdążyła go poznać. Wie tylko, że zmarł zanim się urodziła. Gdy przypadkiem trafia na ślad brata Jamesa, w jej sercu rodzi się nadzieja: a co jeśli ojciec nadal żyje?Angie, w tajemnicy przed matką, wyrusza w podróż do Los Angeles, by wreszcie poznać prawdę o sobie i swojej rodzinie.

Kiedy Marilyn miała siedemnaście lat zakochała się w Jamesie, który... - Polska ksiegarnia w UK jak krople w oceanie Musisz być zalogowany, aby składać zamówienia oraz mieć dostęp do cen i stanów towarów.

... Gdybym miała krótko opisać książkę Jak krople w oceanie na pewno użyłabym określeń: refleksyjna, wzbudzająca emocje, dająca do myślenia. Początkowo bałam się, że będzie to powieść skierowana głównie do nastolatek, które będą zachwycone wątkami miłosnymi, opisami pierwszych pocałunków czy miłosnych uniesień, ale im dalej poznawałam fabułę tym bardziej ... Jak krople w oceanie Ava Dellaira.

POWIĄZANE KSIĄŻKI