Jak to działa? Budowle

Jak to działa? Budowle - Nikola Kucharska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nikola Kucharska
WYMIAR
6,84 MB
NAZWA PLIKU
Jak to działa? Budowle.pdf
ISBN
1505274925478

OPIS

Klara fascynuje się światem wokół. Chciałaby zrozumieć, jak powstały najróżniejsze budowle, a w przyszłości zostać architektem albo projektantem wnętrz. Każdą wolną chwilę poświęca na zdobywanie wiadomości. Pomaga jej dziadek, który swymi zabawnymi rysunkami cierpliwie odpowiada na kolejne pytania wnuczki. Dlaczego domy różnią się od siebie? Po co w bloku wywietrzniki i zsypy? Co kryje się w ścianie? Po co powstały miasta? Co to jest trullo, jurta czy igloo? Gdzie są i ile mierzą najwyższe budynki czy najdłuższe mosty świata? Co to są zabytki i kto o nie dba? Czy można mieszkać na wodzie albo w koronach drzew?Duży format, wypełnione szczegółami ilustracje, edukacja połączona z zabawą i humorem to tylko niektóre z zalet tej niezwykłej książki o najróżniejszych budowlach.Nikola Kucharska – graficzka, ilustratorka, projektantka. Czyta wszystko – etykietki do szamponów, dzieła współczesne i klasykę literatury. Zbiera gumki recepturki, ptasie pióra i starocie. Hobbystycznie pisze opowiadania na starej maszynie do pisania. Posiadaczka dwóch kotów i kaktusa. Rysuje, szkicuje, maluje, robi logotypy i plakaty.

Pomaga jej dziadek, który swymi zabawnymi rysunkami cierpliwie odpowiada na ... Książka Jak to działa? Budowle NK (Nikola Kucharska). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Jak to działa? Budowle.

ilustrator: Nikola Kucharska. rok wydania: 2019 liczba stron: 32 format: 240 x 320 mm przedział wiekowy: 6-10 Jak to działa? Budowle (Nikola Kucharska).

POWIĄZANE KSIĄŻKI