Ja, Cezar, i ekipa z Kapitolu

Ja, Cezar, i ekipa z Kapitolu - Frank Schwieger | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Frank Schwieger
WYMIAR
8,87 MB
NAZWA PLIKU
Ja, Cezar, i ekipa z Kapitolu.pdf
ISBN
4523383519813

OPIS

Uwaga, nadchodzą Rzymianie! I ich historia opowiedziana całkiem inaczej.Starożytni Rzymianie są oburzeni na współczesnych ludzi i ich nudne półkłamstwa na temat rzymskich lat świetności. Nareszcie Romulus, Cezar i Neron oraz ich przyjaciele dochodzą do głosu i mogą opowiedzieć całą prawdę o sobie samych.Z tej książki dowiesz się między innymi: dlaczego Romulus zawsze jest taki wściekły? Jak to się stało, że kilka hałaśliwych gęsi uratowało Kapitol? Jakim cudem Kleopatra dobrowolnie pozwoliła owinąć się w pełen kurzu dywan? I dlaczego dwóch najlepszych przyjaciół musiało stanąć przeciwko sobie w walce gladiatorów? Księga przyjaźni ze starożytnego Rzymu: Cezar & spółka na żywo i bez ogródek opowiadają o swoich przygodach.Oryginalne, zabawne, ułatwiające zapamiętywanie przedstawienie historii starożytnego Rzymu. Dodatkowo ekstraquiz.Frank von Schwieger - historyk specjalizujący się w historii antycznej. Pracuje w szkole jako nauczyciel. Autor książek dla dzieci i młodzieży.

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Ja, CEZAR, i ekipa z Kapitolu (Frank Schwieger).

Nareszcie Romulus, Cezar i Kleopatra oraz ich przyjaciele dochodzą do głosu i mogą opowiedzieć całą prawdę o sobie samych. Z tej książki dowiesz się między innymi: dlaczego Romulus zawsze Ja CEZAR i ekipa z Kapitolu Frank Schwieger.

POWIĄZANE KSIĄŻKI