321 superciekawych faktów, które trzeba poznać, zanim się skończy 13 lat

321 superciekawych faktów, które trzeba poznać, zanim się skończy 13 lat - Mathilda Masters | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mathilda Masters
WYMIAR
4,10 MB
NAZWA PLIKU
321 superciekawych faktów, które trzeba poznać, zanim się skończy 13 lat.pdf
ISBN
7196551134878

OPIS

NAJFAJNIEJSZA ENCYKLOPEDIA CIEKAWOSTEK NA ŚWIECIE!Czy wiesz, że:- żyrafa może sobie wylizać uszy?- zęby czyścimy już od tysięcy lat?- możesz zważyć swoją głowę, wsadzając ją do wiadra z wodą?- bambus czasem rośnie ponad metr dziennie?- astronauci sikają do odkurzacza?W tej niesamowitej książce znajdziesz 321 zaskakujących ciekawostek z biologii, historii, geografii i wielu innych dziedzin.Świetnie zaprojektowana książka z zaskakującymi, błyskotliwymi ciekawostkami i przecudnymi ilustracjami. Wciąga i bawi czytelnika w każdym wieku.księgarnia Kinderboekwinkel Kakelbont w UtrechcieIntrygująca i różnorodna, pełna ciekawostek i humoru!księgarnia Verhalenhuis w GandawieMathilda Masters jest podróżniczką i odkrywcą. Jej praca polega na poznawaniu nowych kontynentów oraz krajów. Mathilda wie wszystko na prawie każdy temat: o zwierzętach, roślinach, historii, języku i jeszcze dużo więcej.Louize Perdieus jest utalentowaną i dobrze zapowiadającą się graficzką. Rysuje z dużym poczuciem humoru. W konkursie ilustratorskim Picturale 2015 zdobyła nagrodę Push Prijs. Uwielbia przyrodę i potrafi znakomicie rysować rośliny oraz zwierzęta.

Oby trafił na „321 superciekawych faktów, które trzeba poznać, zanim się skończy 13 lat" - publikację wydaną przez Naszą Księgarnię. Wspólna lektura „321 superciekawych faktów" może okazać się wyjątkową przyjemnością! Chociaż niektóre ciekawostki będą zapewne dorosłym dobrze znane, z pewnością znajdą się również takie informacje, które nas zaskoczą. Książka ,,321 superciekawych faktów, które trzeba poznać, zanim się skończy 13 lat" to niezwykła encyklopedia, która gromadzi w sobie informacje na najróżniejsze tematy, dotyczące różnych dziedzin nauki oraz życia. Jej autorką jest Mathilda Masters, która kiedy nie pisze, to podróżuje i odkrywa. W tej niesamowitej książce znajdziesz 321 zaskakujących ciekawostek z biologii, historii, geografii i wielu innych dziedzin.

Jej autorką jest Mathilda Masters, która kiedy nie pisze, to podróżuje i odkrywa. W tej niesamowitej książce znajdziesz 321 zaskakujących ciekawostek z biologii, historii, geografii i wielu innych dziedzin. Świetnie zaprojektowana książka z zaskakującymi, błyskotliwymi ciekawostkami i przecudnymi ilustracjami. W tej niesamowitej książce znajdziesz 321 zaskakujących ciekawostek z biologii, historii, geografii i wielu innych dziedzin.

POWIĄZANE KSIĄŻKI