Rok, w którym nauczyłam się kłamać

Rok, w którym nauczyłam się kłamać - Lauren Wolk | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lauren Wolk
WYMIAR
4,4 MB
NAZWA PLIKU
Rok, w którym nauczyłam się kłamać.pdf
ISBN
5681788424263

OPIS

Wielokrotnie nagradzana poruszająca powieść dla młodzieży o złu, fałszywym oskarżeniu i samotnej walce w obronie sprawiedliwości, porównywana ze słynnym „Zabić drozda” Harper Lee.Chciałam, żeby Betty wróciła tam, skąd przyjechała.Chciałam, żeby to się wszystko nagle odstało.Chciałam być tą Annabelle, którą byłam dawniej.Jesienią 1943 roku spokojny świat pensylwańskiej wsi, gdzie wojna jest tylko dalekim echem, przestaje być dla Annabelle bezpiecznym miejscem. Pewnego ranka w szkole pojawia się nowa uczennica, brutalna i złośliwa Betty. Ofiarą jej prześladowania i intryg staje się nie tylko Annabelle, ale też włóczęga i dziwak Toby, który jest weteranem wojennym i jej przyjacielem. A gdy ma się dwanaście lat, nie jest łatwo stawić czoła złu, które nagle czai się tak blisko…Rok, w którym nauczyłam się kłamać to poruszająca powieść o konfrontacji ze złem i uprzedzeniami. Zdobyła wiele nagród, w tym tytuły Newbery Honor Book 2017 i Najlepszej Dziecięcej książki roku „Wall Street Journal”. Trafiła także na listę bestsellerów „New York Timesa”.Ten znakomity debiut stawia czoła niesprawiedliwości i nie cofa się ani o krok.„People Magazine”Nad wiek przenikliwa dziewczynka jako główna bohaterka, kaleki, niezrozumiany samotnik, temat uprzedzeń i bigoterii – porównania do „Zabić drozda” Harper Lee są jak najbardziej na miejscu. Ale Wolk tworzy własną opowieść – pełną wdzięku i surowego, brutalnego piękna.„New York Times Book Review”Wraz z całą swą moralną złożonością powieść Wolk robi ogromne wrażenie.„Kirkus Review”

Stan: nowy. Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Rok, w którym nauczyłam się kłamać book.

Zdobyła wiele nagród, w tym tytuły Newbery Honor Book 2017 i Najlepszej Dziecięcej książki roku „Wall Street Journal". A gdy ma się dwanaście lat, nie jest łatwo stawić czoła złu, które nagle czai się tak blisko… "Rok, w którym nauczyłam się kłamać" to poruszająca powieść o konfrontacji ze złem i uprzedzeniami. Zdobyła wiele nagród, w tym tytuły Newbery Honor Book 2017 i Najlepszej Dziecięcej książki roku „Wall Street Journal". Rok, w którym nauczyłam się kłamać - opis wydawcy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI