[OUTLET] Bóg gra z 10. 11 opowiadań piłkarskich

[OUTLET] Bóg gra z 10. 11 opowiadań piłkarskich - Marcin Fabjański | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marcin Fabjański
WYMIAR
6,23 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Bóg gra z 10. 11 opowiadań piłkarskich.pdf
ISBN
5324373011318

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Zbrodnia, miłość, żądza, zwierzęcy strach i dług, który trzeba spłacić po latach. Walka Dobra z siłami ciemności. Ale przede wszystkim futbol. W tym zbiorze opowiadań cały świat kręci się wokół piłki nożnej. Akcja toczy się na stadionach Legii, Lecha, Lazio Rzym, stadionie Azteca w Ciudad de México i – dlaczego nie? – w muzeum klubowym Esporte Clube Bahia w Brazylii. Na trybunach, na boisku i w rzeczywistości wirtualnej. W tej książce spotkasz piłkarzy i kibiców Wisły, Cracovii i reprezentacji Argentyny, dziennikarzy sportowych, piękne kobiety i typy spod ciemnej gwiazdy. Poznasz namiętności, jakie wyzwala futbol. 

Akcja toczy się na stadionach Legii, Lecha, Laz Bóg gra z 10. 11 opowiadań piłkarskich - Marcin Fabjański - Książka w SwiatKsiazki.pl Bóg gra z 10.

11 opowiadań piłkarskich Marcin Fabjański Zbrodnia, miłość, żądza, zwierzęcy strach i dług, który trzeba spłacić po latach. Walka Dobra z siłami ciemności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI