Modlitwy polskich świętych

Modlitwy polskich świętych - Marek Wójtowicz SJ | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Wójtowicz SJ
WYMIAR
6,51 MB
NAZWA PLIKU
Modlitwy polskich świętych.pdf
ISBN
4931305428418

OPIS

Jan Paweł II, Faustyna Kowalska, Albert Chmielowski i inni święci rodacy… znamy ich dobrze i jesteśmy pewni, że czuwają nad naszym życiem i naszym krajem. Warto zainspirować się ich refleksjami, wyciszyć się i razem z nimi zanurzyć się w modlitwie. Te wspólne chwile podniosą nasze dusze ku Bogu i przypomną, jak wielką wartością jest umiłowanie Ojczyzny.Niniejsza książka, oprócz pięknych modlitw, zawiera biografie i wizerunki kilkunastu świętych i błogosławionych Polaków. Pomogą one zaprzyjaźnić się z tymi, którzy poprzedzili nas w ziemskim pielgrzymowaniu do Pana.Ks. Marek Wójtowicz (ur. 1958 roku) – jezuita, doktor teologii, rekolekcjonista, duszpasterz akademicki. Studiował filozofię w Krakowie (1980–1982), teologię w Warszawie (1982–1985) i na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie (1986–1991). Autor książek Święci z charakterem, Uczyć się wiary z Maryją, Spragnieni Nieba, a także licznych artykułów publikowanych m.in. w miesięczniku „Posłaniec Serca Jezusowego”.

s. Faustyny Kowalskiej) Jezu najmiłosierniejszy, proszę Cię przez przyczynę świętych Twoich, ... Podstawowe modlitwy • Po polsku i • po łacinie Modlitwa Pańska Ojcze nasz, któryś jest w niebie, święć się imię Twoje, przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja, jako w niebie, tak i na ziemi.

Faustyny Kowalskiej) Jezu najmiłosierniejszy, proszę Cię przez przyczynę świętych Twoich, ... Podstawowe modlitwy • Po polsku i • po łacinie Modlitwa Pańska Ojcze nasz, któryś jest w niebie, święć się imię Twoje, przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja, jako w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj, i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom. - Modlitwa do Boga Ojca o błogosławieństwo dla sprawy Polskiej - Modlitwa za kraj i króla - Modlitwa do Ducha Świętego o oświecenie Narodu polskiego - Modlitwa o panowanie Chrystusa nad Polską - Modlitwa do Ducha Świętego o oświecenie Narodu polskiego - Poranne westchnienie do Boga Modlitwy do świętych, litanie, koronki oraz rozważania o modlitwie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI