Zbrodnia w wielkim mieście

Zbrodnia w wielkim mieście - Alek Rogoziński | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alek Rogoziński
WYMIAR
6,7 MB
NAZWA PLIKU
Zbrodnia w wielkim mieście.pdf
ISBN
5644400958065

OPIS

Czy kiedykolwiek miałaś ochotę zabić swojego szefa?Sandra, szefowa pisma "Marzenia i sekrety", jest atrakcyjną singielką i fanką Tindera. Martyna, redaktorka w tej gazecie, to znudzona żona, która swojego męża widuje raz na pół roku, a i wtedy niewiele mają sobie do powiedzenia. Z kolei Iwona, graficzka, samotnie wychowuje dwójkę nastolatków z piekła rodem. Wszystkie trzy przyjaźnią się i pracują razem w niewielkim wydawnictwie prasowym.Pewnej nocy, w czasie przymusowej, służbowej nasiadówki (i po kilku kieliszkach wina), wymyślają w żartach, jak popełnić morderstwo idealne i pozbyć się swojego szefa - seksisty, szowinisty i tyrana. Po kilku dniach ktoś realizuje ich plan. Szybko okazuje się, że osób, które miały powód, aby zabić upiornego biznesmana jest więcej: jego niewierna żona, bandyci, którym był winny spore pieniądze oraz jego kumpel, który dziedziczy po nim wszystkie interesy.Kto z nich jest mordercą?

Chyba każdy z nas, niezależnie od wieku, płci czy przekonań, chciał kiedyś zabić swojego szefa (opcjonalnie dyrektora szkoły). Może nawet układaliśmy plan tej zbrodni.

Autor: Alek Rogoziński Gatunek: Komedia kryminalna. Ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI