Poste restante

Poste restante - Wojsław Brydak | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Wojsław Brydak
WYMIAR
3,38 MB
NAZWA PLIKU
Poste restante.pdf
ISBN
3920604982270

OPIS

Brawurowy debiut powieściowy autora przekładów Fitzgeralda, Rushdiego i Allena!Nadzwyczajna powieść przesiąknięta klimatem trzech zupełnie różnych miast: Rzeszowa, Krakowa i Sopotu. Idealna dla czytelników kochających twórczość Pilcha i Myśliwskiego.Rzeszów, naznaczony austro-węgierską Galicją; wyidealizowany Kraków sprzed wojny; wreszcie Sopot w roli przyczółka przyszłości. Nadzieje i rozczarowania pojawiające się przy akompaniamencie raz modlitw, a kiedy indziej fraz Johna Coltrane’a. Ta historia to zagadka „małych ojczyzn”, do których jedni tęsknią, a inni uciekają z nich w popłochu. Zagadka odchodzenia. I miłość – ta najciekawsza, która spełnia się w niespełnieniach.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Poste restante. Z kolei dla osób, które nie mieszkają stale pod jednym adresem, a chcą odbierać korespondencję, Poczta Polska przygotowała usługę poste restante, która umożliwia odebranie przesyłki w dowolnie wybranej placówce pocztowej.Spółka przestrzega, iż ważne jest, aby taka przesyłka była właściwie zaadresowana. Ot cała filozofia.

Idąc na pocztę jestem pewny, że paczkę odbiorę, a na listonosza mogę czekać w nieskończoność, a paczka ... Definicja. poste restante to sposób wysyłania i odbioru przesyłek pocztowych na zasadzie dostarczania ich do urzędu pocztowego, w którym adresat odbiera paczkę osobiście; nadawca nie określa miejsca dostarczenia (może nawet nie znać adresu odbiorcy) z wyjątkiem nazwy miejscowości .

POWIĄZANE KSIĄŻKI