Nela i sekrety dalekich lądów

Nela i sekrety dalekich lądów - Nela Mała Reporterka | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nela Mała Reporterka
WYMIAR
7,70 MB
NAZWA PLIKU
Nela i sekrety dalekich lądów.pdf
ISBN
1408725307437

OPIS

Cześć!Nazywam się Nela, mam 13 lat, a to jest moja jedenasta książka J.Wybierzemy się w niej na odkrywanie sekretów pewnej ogromnej dalekiej wyspy, która kiedyś wcale nią nie była J. Nazywa się Borneo i jest zamieszkana przez endemiczne stworzenia, skarłowaciałe zwierzęta oraz potomków łowców głów. Nasza wyprawa będzie miała na celu poznanie tajemnic wyspy i jej zwierząt. Razem przeczytamy stare księgi i sprawdzimy, jak naprawdę wyglądają niebezpieczni „leśni ludzie” widziani tam setki lat temu. Poszukamy przedziwnych małp nazywanych nosaczami oraz wybierzemy się w nocy na eksplorację dżungli, w zupełnie innym świetle niż światło księżyca J.Mam nadzieję, że dołączysz do mojej wyprawy J. Pakuj się i wyruszamy!NelaW tej książce znajdziesz dużo dodatkowych treści multimedialnych poukrywanych w tajnych kodach! Baw się ze mną. Szukaj tajnych kodów, skanuj i oglądaj filmy!

W najnowszej książce Neli „Nela i sekrety dalekich lądów" wybierzemy się w podróż na Borneo - trzecią największą wyspę na świecie. „Nela i sekrety dalekich lądów" to ciekawa książka, pełna interesujących informacji. Rozbudza ona dziecięcą ciekawość, pobudza wyobraźnię, a także rozwija pasję.

Bezpieczne płatnośći dzięki Tpay Wysyłka w 24h Niespodzianka dla malucha w każdym zamówieniu Bezpieczna paczka Nela i sekrety dalekich lądów. 23,50 zł 19,43 zł ... Tagi: Nela i sekrety dalekich lądów, Nela ze skorpionem, Nela skorpion, Nela z autografem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI