Magnez. Pierwiastek energii

Magnez. Pierwiastek energii - Henryk Dudek | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Henryk Dudek
WYMIAR
6,3 MB
NAZWA PLIKU
Magnez. Pierwiastek energii.pdf
ISBN
8671324031073

OPIS

Książka opisuje znaczenie magnezu jako pierwiastka niezbędnego do życia i odgrywającego wyjątkową rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu człowieka. Autor przedstawia w niej wnioski z kilkudziesięciu lat praktyki. Dzieli się wiedzą medyczną z zakresu fizjologii i patologii oraz kompleksową wiedzą o pierwiastkach, wykazując, że magnez jest jednym z najważniejszych czynników zdrowia, profilaktyki, skutecznego leczenia i długowieczności.W monografii autor przedstawia najnowsze poglądy na rolę i znaczenie magnezu w ustroju ludzkim, omawia przyczyny jego niedoboru i źródła naturalne oraz fizjopatologię z uwzględnieniem wybranych zespołów chorobowych, profilaktykę i leczenie. Książka jest cenną pozycją w piśmiennictwie polskim. Przeznaczona jest nie tylko dla lekarzy różnych specjalności, ale także dla osób interesujących się problematyką zdrowia i leczenia chorób. Prof. dr hab. n. med. Andrzej Polubiec

magnesium) jest pierwiastkiem chemicznym szeroko rozpowszechnionym w otaczającym nas świecie, niezbędnym do życia wszystkich żywych organizmów.. W organizmie człowieka magnez również zajmuje ważne miejsce.

Więcej szczegółów 27,30 zł. 39,00 zł ... Magnez Pierwiastek energii | Dudek Henryk | Eneteia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI