Kto porwał Daisy Mason?

Kto porwał Daisy Mason? - Cara Hunter | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cara Hunter
WYMIAR
10,39 MB
NAZWA PLIKU
Kto porwał Daisy Mason?.pdf
ISBN
5086301162997

OPIS

Daisy Mason zniknęła. Zabrał ją ktoś, kogo znasz.Ośmioletnia Daisy Mason znika z domu podczas sąsiedzkiej zabawy na przedmieściach Oxfordu. Nikt z gości niczego nie widział.Czy obca osoba mogłaby porwać dziewczynkę nie zostawiając po sobie żadnego śladu?Gdy do akcji wkracza detektyw Adam Fawley, jego podejrzenia w pierwszej kolejności kierują się w stronę rodziny porwanej dziewczynki. Rodzice Daisy ewidentnie ukrywają jakąś tajemnicę, a jej cichy i wycofany braciszek zdaje się wiedzieć coś, o czym nie chce jednak mówić. Internet zaś huczy od plotek i domysłów.Detektyw Fawley wie, że przy większości zaginięć sprawcą jest ktoś dobrze znany ofierze. Z każdą kolejną godziną szanse na znalezienie Daisy maleją. Czy uda się mu przebić przez gąszcz rodzinnych kłamstw i odnaleźć dziewczynkę, zanim będzie za późno?Sprawca może być bliżej, niż myślisz.Mistrzowski kryminał psychologiczny, zaginione dziecko i skandal zwieńczony szokującym zwrotem akcji.“Hunter mistrzowsko buduje napięcie, trzymając czytelnika w niepewności do ostatniej chwili.”—Publishers Weekly“Ten świetnie napisany dramat psychologiczny będzie cię zaskakiwał aż do ostatniej strony.”—Book Reporter

Zabrał ją ktoś, kogo znasz. Ośmioletnia Daisy Mason znika z domu podczas sąsiedzkiej zabawy na przedmieściach Oxfordu.

Kto porwał Daisy Mason? Daisy Mason zniknęła. Zabrał ją ktoś, kogo znasz. Kto porwał Daisy Mason to książka od której nie można się oderwać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI