Fracht

Fracht - Grzegorz Brudnik | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Brudnik
WYMIAR
12,18 MB
NAZWA PLIKU
Fracht.pdf
ISBN
8491122414272

OPIS

W sztormową styczniową noc na Bałtyku tonie polski prom kolejowo-samochodowy. Stojący na skraju bankructwa armator prosi o pomoc w ustaleniu przyczyn swojego dawnego kolegę ze szkoły, Aleksandra Galla. To, co Gall odkryje w ładowni zatopionego statku, zszokuje nawet jego samego i sprawi, że wraz z grupą swoich wiernych towarzyszy będzie musiał poszukać winnych wśród tych, których bardzo ryzykownie jest niepokoić. Tymczasem winni nie mają zamiaru czekać z założonymi rękami. Wiedzą, że Aleksander Gall jest człowiekiem, który za wszelką cenę musi zniknąć.Fracht to emocjonujący, mroczny thriller w skandynawskim stylu. Pogrążony w zimowym letargu Göteborg staje się areną rozgrywki, w której każdy z graczy ma coś do ukrycia i zrobi wszystko, by skrywana przez Bałtyk tajemnica nigdy nie wyszła na jaw.

System doręczenia "Od drzwi do ... "fracht" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "fracht" po polsku . fracht.

Obrót wzrósł 7 razy bez zwiększenia liczby pracowników. Wysokość ponoszonych przez nas strat jest mniejsza niż 1 proc. Grupa Fracht ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami z branży farmaceutycznej i health&care.

POWIĄZANE KSIĄŻKI