Drugi Legion. Cykl Tajemnica Askiru. Tom 2

Drugi Legion. Cykl Tajemnica Askiru. Tom 2 - Richard Schwartz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Richard Schwartz
WYMIAR
11,78 MB
NAZWA PLIKU
Drugi Legion. Cykl Tajemnica Askiru. Tom 2.pdf
ISBN
1039777220299

OPIS

Skumulowana akcja, zuchwali bohaterowie i egzotyka orientu…Do gospody Pod Głowomłotem trafia tajemniczy wędrowiec z zapomnianego królestwa Askiru. Opowiada o rozbiciu dawnego mocarstwa i objaśnia pół-elfce Leandrze i wojownikowi Havaldowi funkcjonowanie magicznych wrót. Havald, Leandra i gromadka ich towarzyszy wyruszają na poszukiwania portalu, by przenieść się do Askiru. Tam mają szukać pomocy, ale też ostrzec mieszkańców przed najeźdźcą, brutalnym władcą Thalaku. Nie wiedzą, że po piętach depcze im już wróg. Zamiast w Askirze śmiałkowie lądują jednak w pustynnym Besarajnie, królestwie, w którym czyhają na nich nowe niebezpieczeństwa i polityczne intrygi.Drugi tom cyklu fantasy Tajemnica Askiru ponownie zadziwia napięciem i ładunkiem emocji. High fantasy na najwyższym poziomie!

Cena: 30,80 z ł ... Drugi tom 'Tajemnic Askiru' jest lepszy niż pierwszy, a pierwszy był naprawdę bardzo dobry. Akcja z gospody przenosi się do Besarajnu - królestwa na pustyni, w którym intryga ściele się gęsto, napięcie nie maleje, a zwroty akcji nie pozwalają oderwać się od książki. Drugi tom cyklu fantasy Tajemnica Askiru ponownie zadziwia napięciem i ładunkiem emocji.

Drugi Legion, Tajemnica Askiru - t... Richard Schwartz, Anna Płaskoń-Sokołowska.

POWIĄZANE KSIĄŻKI