Sekrety Watykanu

Sekrety Watykanu - Eric Frattini | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eric Frattini
WYMIAR
12,30 MB
NAZWA PLIKU
Sekrety Watykanu.pdf
ISBN
2239170837408

OPIS

Bestseller znanego watykanistyOd świętego Piotra do Benedykta XVI„Dla Watykanu wszystko, co nie jest święte, jest tajemnicą”.I właśnie o rzeczach tajemniczych, nieznanych czy mało znanych jestta książka.• Który papież został pochowany, ekshumowany i postawiony przedsądem?• Kto był przeciwnikiem prezentów na Boże Narodzenie rozdawanychprzez Świętego Mikołaja?• Któremu papieżowi odmówiono wizy wjazdowej do Polski?• Który kardynał wiedział, że został wybrany na papieża wcześniejniż reszta konklawe?• Co zawierają Tajne Archiwa Watykanu i Indeks ksiąg zakazanych?• Jak działają watykańskie służby szpiegowskie?• Czym naprawdę jest Opus Dei?• Jaka była przyczyna śmierci Jana Pawła I?ERIC FRATTINI to pisarz, dziennikarz, publicysta, korespondent na Bliskim Wschodzie. Przeprowadził liczne wywiady z takimi osobistościami jak Dalajlama, Nelson Mandela, Jimmi Carter, Jassir Arafat. Jest autorem książek przetłumaczonych na wiele języków.W Sekretach Watykanu Eric Frattini uchyla Spiżową Bramę i zagląda za kulisy Watykanu. Wypełniona fascynującymi faktami i ciekawostkami książka w kilkuset pytaniach i odpowiedziach odkrywa dwa tysiąclecia świata papieży.

Nie kupuj kota w worku! Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo! Dodał: anonim Więcej na ifilm.manifo.com Sekrety Watykanu (2003) - informacje o filmie w bazie Filmweb.pl. Oceny, recenzje, obsada, dyskusje wiadomości, zwiastuny, ciekawostki oraz galeria. Sekrety watykanu na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Wypełniona fascynującymi faktami i ciekawostkami książka w kilkuset pytaniach i odpowiedziach odkrywa dwa tysiąclecia świata papieży. Sekrety Watykanu - Opis Fascynująca wędrówka po dziejach Watykanu, który przez wieki był światową potęgą - nie tylko religijną, lecz także świecką, miejscem, gdzie zapadały decyzje zmieniające losy całych społeczeństw. Sekrety Watykanu. Od świętego Piotra do Benedykta XVI „Dla Watykanu wszystko, co nie jest święte, jest tajemnicą".

POWIĄZANE KSIĄŻKI