Regal Academy. Ślub jak z bajki

Regal Academy. Ślub jak z bajki - Adrianna Zabrzewska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adrianna Zabrzewska
WYMIAR
9,8 MB
NAZWA PLIKU
Regal Academy. Ślub jak z bajki.pdf
ISBN
4211625082675

OPIS

W Krainie Baśni trwają przygotowania do niezwykle ważnego wydarzenia – ślubu Szeherezady. W tym samym czasie studenci Królewskiej Akademii Bajek z niecierpliwością wyczekują magicznego rytuału przyzywania, podczas którego każdy z nich zostanie obdarowany zwierzęcym pomocnikiem. Jednak by dostąpić tego zaszczytu, należy zrobić doskonały eliksir i dostać najwyższą ocenę. Niestety, nie wszystko idzie zgodnie z planem i w trakcie tworzenia eliksirów w pracowni zjawia się troll, który pragnie, by Szeherezada została jego żoną. Czy Rose i jej przyjaciołom uda się powstrzymać intruza przed porwaniem księżniczki? Przeczytaj tę pełną przygód historię!

Premiera serialu odbyła się we Włoszech 21 maja 2016 na włoskim kanale Rai Yoyo.Trzy miesiące później serial pojawił się 13 sierpnia 2016 na amerykańskim Nickelodeon. Ilustrowana czytanka. Regal Academy.

Ślub jak z bajki. W Krainie Baśni trwają przygotowania do niezwykle ważnego wydarzenia - ślubu Szeherezady.

POWIĄZANE KSIĄŻKI