Po prostu modlitwa. 12 treningów dla zmiany naszego codziennego życia

Po prostu modlitwa. 12 treningów dla zmiany naszego codziennego życia - Johannes Hartl | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Johannes Hartl
WYMIAR
5,44 MB
NAZWA PLIKU
Po prostu modlitwa. 12 treningów dla zmiany naszego codziennego życia.pdf
ISBN
5991909890306

OPIS

Jak się modlić, gdy przytłacza nas zmęczenie obowiązkami i szybkim tempem życia? Jak stawać przed Bogiem mimo swojej grzeszności? Jak brzmi „głos Boga”? Co o modlitwie może powiedzieć jedenastolatek?Istnieją setki konferencji i książek, które rozpalają serca do stawania przed Panem. Czy można powiedzieć na ten temat coś więcej? Odkryć świeże, inspirujące spojrzenie? Johannes Hartl, twórca pierwszego Domu Modlitwy 24/7 w Niemczech, pokazuje nową perspektywę i proponuje dwanaście rozwiązań, jak zadbać o najważniejszą dziedzinę życia.Modlitwa to nie wszystko. Jednak wszystko bez modlitwy jest niczym. Codzienność pozbawiona modlitwy staje się płytka i pełna pośpiechu. Dlatego ta książka ma ci pomóc nauczyć się modlitwy, a także wpisywania jej w codzienny rytm życia, ponieważ modlitwa będzie miała wpływ na wszystkie inne aktywności.FragmentJohannes Hartl - założyciel i lider Domu Modlitwy w Augsburgu w Niemczech, w którym od 2011 roku trwa nieustająca modlitwa dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Doktor teologii katolickiej, znany chrześcijański mówca.

12 treningów dla zmiany naszego codziennego życia w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Po prostu modlitwa 12 treningów dla zmiany naszego codziennego życia Johannes Hartl. Esprit Po prostu modlitwa 12 treningów dla zmiany naszego codziennego życia Johannes Hartl.

Wydawnictwo Esprit Kraków 2018. ISBN: 978-83-66061-15-6 format: 130x200, stron: 176, oprawa: miękka Książka Po prostu modlitwa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI