Obserwuję Cię

Obserwuję Cię - Teresa Driscoll | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Teresa Driscoll
WYMIAR
5,22 MB
NAZWA PLIKU
Obserwuję Cię.pdf
ISBN
3691374618276

OPIS

To miała być zwyczajna wycieczka do Londynu...Zagadkowe zniknięcie i brutalne morderstwo warstwa po warstwie odsłaniają mroczne tajemnice małego miasteczka w spokojnej Kornwalii.Kiedy Ella Longfield spotyka w pociągu dwóch młodych mężczyzn rozmawiających z nastoletnimi dziewczynami, nie widzi w tym nic niepokojącego. Zmienia zdanie, kiedy się dowiaduje, że właśnie opuścili więzienie. Natychmiast odzywa się w niej instynkt macierzyński, ma syna w podobnym wieku. Ostatecznie przenosi się do innego wagonu, decyduje się nie wtrącać. Nazajutrz okazuje się jednak, że jedna z dziewczyn, Anna, zaginęła. Dręczona potwornymi wyrzutami sumienia Ella zgłasza się na policję jako świadek, choć posiadane przez nią informacje to za mało, by odnaleźć dziewczynę.Po roku Ella zaczyna dostawać anonimowe pogróżki. Tropy prowadzą do rodziny i przyjaciół zaginionej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że któreś z nich wie, gdzie jest Anna, i bacznie obserwuje Ellę.Tu nie liczy się „KTO?”. Ważne jest „DLACZEGO?”.„Obserwuję Cię” to opowieść o tym, że zbrodnia pożera wszystkich.Także niewinnych.Po tej książce odechce wam się przysłuchiwania się cudzym rozmowom. Bo nigdy nie wiadomo, co może wyniknąć ze z pozoru niewinnej wymiany zdań.Karolina Korwin PiotrowskaKonstruując historię o zaginionej dziewczynie, autorka utkała całą sieć nieoczywistych relacji między postaciami. Czytelnikowi posiadającemu choć trochę empatii trudno będzie przerwać lekturę, dopóki wszystkie tajemnice nie zostaną wyjaśnione.Anna Groblińska, Radio Łódź

Także niewinnych. Po tej książce odechce wam się przysłuchiwania się cudzym rozmowom. ,,Obserwuję cię to fajny i wciągający thriller, jednak mimo jakiś niezauważalnych wad, nie okazał się dla mnie też czymś świetnym.

Wielu podejrzanych i duszące tempo sprawiły, że będziesz zaintrygowany. Czytasz do samego końca, bez tchu, aby dojść do wielkiego finału! ... Obserwuję Cię już od 39,44 zł - od 39,44 zł, porównanie cen w 6 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI