Moja pierwsza książka o kształtach

Moja pierwsza książka o kształtach - Eric Carle | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eric Carle
WYMIAR
6,6 MB
NAZWA PLIKU
Moja pierwsza książka o kształtach.pdf
ISBN
2602161703525

OPIS

Kolejna część bestsellerowej serii Erica Carle dla najmłodszych czytelników.Po zapoznaniu się z kolorami, liczbami i słowami pora na pierwsze kształty. W prosty, przystępny sposób dzieci poznają pierwsze kształty.

20,32 zł 30,00 zł Moja pierwsza książeczka o zwierzętach domowych Carle Eric. 19,95 zł ... Opis: Moja pierwsza książka o kształtach - Carle Eric.

Udostępnij 3 recenzje 5/5 03-09-2020 o godz 16:27 Aleksandra dodał recenzję: Wydawnictwo Tatarak powstało w 2007 roku i od tego czasu wydajemy wyjątkowe książki dla dzieci. Nasze tytuły zdobyły wiele nagród w Polsce i zagranicą, w tym nagrodę polskiej sekcji IBBY (Czarostatki i parodzieje autorstwa Pawła Pawlaka, Wilczek z ilustracjami Józefa Wilkonia).W naszej ofercie znajdują się książki polskich i zagranicznych ilustratorów i pisarzy. W serii "Moja pierwsza książka" ukazały się także tytuły o kolorach, liczbach i kształtach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI