Z miłości do wełny. Wzory prosto z Oslo

Z miłości do wełny. Wzory prosto z Oslo - Camilla Dingsoyr | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Camilla Dingsoyr
WYMIAR
4,52 MB
NAZWA PLIKU
Z miłości do wełny. Wzory prosto z Oslo.pdf
ISBN
7100233958618

OPIS

Miękka wełna, grube druty, nieformalny styl z odrobiną fantazji inspirowany skandynawską modą miejską oraz postaciami filmowymi i serialowymi – oto najlepsza charakterystyka ubrań tworzonych w Lokal Oslo. W tej książce znajdziesz proste i szybkie w wykonaniu wzory cudownie miękkich swetrów, długich, otulających kardiganów, modnych dzianin męskich, zawadiackich czapek, rozmaitych ubranek dla dzieci oraz innych mniej typowych części garderoby. Wykonane z najwyższej jakości wełen, co sprawia, że nie tylko ładnie się prezentują, ale też są wygodne i trwałe.Lokal to niewielka autorska pracownia w dzielnicy OsloGrunerlokka, prowadzona przez projektantkę Camillę Dingsoyr.Książka polecana przez lokalsów z Oslo.

Używany - jak nowa. Niezauważalne lub prawie niezauważalne ślady używania.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Kup teraz na Allegro.pl za 41 zł - Z miłości do wełny Wzory prosto z Oslo z miasta Tychy. Stan: nowy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI