Niki i Tesla: Magiczna rękawica supercyborga

Niki i Tesla: Magiczna rękawica supercyborga - Steve Hockensmith | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Steve Hockensmith
WYMIAR
9,75 MB
NAZWA PLIKU
Niki i Tesla: Magiczna rękawica supercyborga.pdf
ISBN
5851001430312

OPIS

Zagadka z błyskającą, piszczącą i, nagrywającą dźwięki rękawicą, którą możesz zbudować zrobić sam w domu!UWAGA! W książce znajdziesz podpowiedzi, dzięki którym przygotujesz naszpikowaną gadżetami rękawicę superbohatera!Po aferze szpiegowskiej w domu wujka Niki i Tesla Holt mają wreszcie okazję, aby się odprężyć i wziąć udział w otwarciu niezwykłej wystawy w X-tremalnym Naukorium. Niestety sprawy szybko się komplikują i kochające naukę, eksperymenty oraz kłopoty rodzeństwo musi wkroczyć do akcji i wymyślić coś EKSTRA!

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Magiczna rękawica supercyborga. Niki i Tesla - Pflugfelder „Science Bob", Hockensmith Steve , tylko w empik.com: 24,99 zł .

Wydawca: RM. Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows.

POWIĄZANE KSIĄŻKI