Kolorowa edukacja. Ptaki świata

Kolorowa edukacja. Ptaki świata - Michał Kryciński | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michał Kryciński
WYMIAR
11,11 MB
NAZWA PLIKU
Kolorowa edukacja. Ptaki świata.pdf
ISBN
6951888187059

OPIS

Ta książeczka prezentuje najbardziej niezwykłe ptaki ze wszystkich kontynentów. Z ciekawych opowiastek twój mały odkrywca przyrody dowie się między innymi, który ptak ma niebieskie nogi, a który wąsy jak mors. Kolorowe naklejki podpowiedzą mu zaś, jakie kredki przygotować, by pokolorować każdego ptaka w barwach natury.KOLOROWA EDUKACJA to seria kolorowanek, dzięki której twoje dziecko·rozbudzi swoją wrażliwość artystyczną,·dowie się wiele o Polsce i o świecie,·rozwinie spostrzegawczość i koncentrację,·zdobędzie umiejętność samodzielnej pracy,·będzie się świetnie bawić,·a może nawet... zaprosi cię do wspólnego odkrywania kolorowego świata!

Wydawnictwo RM. Pokaż swojemu dziecku bogaty świat ptaków.

Ptaki świata Ta książeczka prezentuje najbardziej niezwykłe ptaki ze wszystkich kontynentów. Z ciekawych opowiastek twój mały odkrywca przyrody dowie się między innymi, który ptak ma niebieskie nogi, a który wąsy jak mors.

POWIĄZANE KSIĄŻKI