Fiszki. Starter. Niemiecki

Fiszki. Starter. Niemiecki - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,5 MB
NAZWA PLIKU
Fiszki. Starter. Niemiecki.pdf
ISBN
6142131372630

OPIS

Tytuł zawiera 550 słów i zwrotów niezbędnych każdej osobie rozpoczynającej naukę języka niemieckiego. Materiał ujęto w 14 lekcjach, które stopniowo wprowadzają nowe zagadnienia leksykalne i gramatyczne. Te ostatnie ujęte są w formie przystępnych i krótkich komentarzy, pozwalających zrozumieć podstawy gramatyki języka niemieckiego. Dzięki temu samodzielnie, bez potrzeby sięgania do podręcznika, opanować można podstawy języka niemieckiego, umożliwiające poprawną komunikację.Hasła zaprezentowano na 300 trwałych kartonikach, które zaprojektowano ze szczególną dbałością o prostotę i przejrzystość.

2014 . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > FISZKI audio - język niemiecki - StarterPoziom: dla absolutnie początkującychDoskonały sposób na rozpoczęcie przygody z językiem niemieckim.

Nasze publikacje nie tylko pozwolą Ci na samodzielną naukę niemieckiego, lecz także doskonale uzupełnią tradycyjny kurs ... Kup teraz na Allegro.pl za 18,91 zł - Fiszki. Starter.

POWIĄZANE KSIĄŻKI