Eko w wielkim mieście, czyli kilka kroków do szczęśliwego życia

Eko w wielkim mieście, czyli kilka kroków do szczęśliwego życia - Ewa Kozioł | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Kozioł
WYMIAR
4,8 MB
NAZWA PLIKU
Eko w wielkim mieście, czyli kilka kroków do szczęśliwego życia.pdf
ISBN
2294612395041

OPIS

„MAŁE ZMIANY = WIELKIE KORZYŚCIJeszcze kilka lat temu żyłam zamknięta w czterech ścianach w swoim mieszkaniu w jednym z wielkich miast Europy. Podobnie jak wy wolność odzyskiwałam w weekend, wtedy pakowałam walizki i jechałam na łono natury poza miasto – im dalej, tym lepiej. Ciągle mi czegoś brakowało, czułam się osaczona, miałam wrażenie, że wpadłam w ten sławny wyścig szczurów jak śliwka w kompot. A gdzie w tym wszystkim czas na życie?Natura i prostota – to było moje lekarstwo. Powrót do życia nie musi oznaczać przeprowadzki na wieś. Weźcie tę książkę do domu i poznajcie wyjątkową drogę, która kiedyś pomogła mi odnaleźć samą siebie i poczuć wolność. Dajcie mi szansę, a zobaczycie, że ekologia to nie tylko segregowanie śmieci, lecz także życie w harmonii ze sobą i światem. Pozwólcie mi pokazać wam, jakie to wszystko proste.

Podobnie jak wy wolność odzyskiwałam w weekend, wtedy pakowałam walizki i jechałam na łono natury po KsiążkaEko w wielkim mieście, czyli kilka kroków do szczęśliwego życiaautorstwaEwa Kozioł ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN . Informacja o cookies.

Jeszcze kilka lat temu żyłam zamknięta w czterech ścianach w swoim mieszkaniu w jednym z wielkich miast Europy. Podobnie jak wy wolność odzyskiwałam w weekend, wtedy pakowałam walizki i jechałam na łono natury poza miasto ... Strona główna > EKO w wielkim mieście, czyli kilka kroków do szczęśliwego życia EKO w wielkim mieście, czyli kilka kroków do szczęśliwego życia środa, 30-01-2019, 12:05 [1] Ekologia to nie tylko segregowanie śmieci, lecz także życie w harmonii ze sobą i światem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI