Diet And Training by Ann Lewandowska

Diet And Training by Ann Lewandowska - Anna Lewandowska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Lewandowska
WYMIAR
11,33 MB
NAZWA PLIKU
Diet And Training by Ann Lewandowska.pdf
ISBN
4542899146168

OPIS

Książka, jakiej jeszcze nie było!Twój osobisty plan zmiany stylu życia.Kompleksowy i skuteczny!Wszyscy wiemy, że najważniejsze jest zdrowie. To przecież jego przede wszystkim życzymy tym, których najbardziej kochamy. To ono jest podstawą szczęśliwego życia i to dzięki niemu mamy dobre samo­poczucie i siłę do działania.Zdrowy styl życia opiera się na właściwie dobranej diecie i odpowiednim treningu. Niby proste, ale od czego zacząć? Jak zdrowo się odżywiać? Jak ćwiczyć? I najtrudniejsze – jak wytrwać w postanowieniach?Książka znanej trenerki, dietetyczki i motywatorki Anny Lewandowskiej Diet & Training by Ann to wszechstronny plan zmiany stylu życia.W Diet & Training by Ann znajdziesz:· Kompleksową i zbilansowaną dietę. Będzie pysznie!· Wszystko, co warto wiedzieć na temat zdrowego stylu życia. Zero zbędnych informacji, 100% przydatnej wiedzy!· Zróżnicowane zestawy treningowe, które dadzą ci radość i power!· Niezbędną dawkę motywacji. Bo bez niej ani rusz!Zdrowy styl życia to najlepsza droga do szczęścia, a odpowiednia dieta, trening i porządna dawka motywacji są niezbędnymi elementami tej ścieżki. Chodź ze mną i przekonaj się, że warto!

Zobacz inne Zdrowie i diety, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Funkcje Diet & Training by Ann - Dieta z Anna Lewandowska na PC. Przestań martwić się nadmiernymi opłatami podczas korzystania z Diet & Training by Ann - Dieta z Anna Lewandowska na telefonie komórkowym, uwolnij się od małego ekranu i ciesz się korzystaniem z aplikacji na znacznie większym wyświetlaczu. My application is created for people who value their individuality and who want to achieve the best results with Diet & Training.

Founder od Healthy Plan by Ann, Diet & Training by Ann. CEO of Foods by Ann.

POWIĄZANE KSIĄŻKI