Śledztwo ostatniej szansy

Śledztwo ostatniej szansy - Grzegorz Kalinowski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grzegorz Kalinowski
WYMIAR
5,99 MB
NAZWA PLIKU
Śledztwo ostatniej szansy.pdf
ISBN
6511103044151

OPIS

Warszawa rok 1931; to czas katastrof lotniczych, zdrady oficera sztabu generalnego i upadku słynnego kabaretu Qui Pro Quo. To nie jest także dobry rok dla szefa Brygady XI Specjalnej Urzędu Śledczego.Podkomisarz Kornel Strasburger przeżywa kryzys. Nie układa mu się w życiu osobistym, jeszcze gorzej jest w zawodowym – jemu i jego ludziom grozi zesłanie na prowincję. Wtedy otrzymują sprawę ostatniej szansy. Brygada Specjalna ma pomóc wywiadowi w rozbiciu siatki szpiegowskiej. Kto odpowiada za zamachy na wybitnych polskich konstruktorów? Kolejni zdrajcy w sztabie generalnym? Gospodarze modnych salonów? Żydowscy komuniści, z których Sowieci stworzyli oddział dywersyjny? By rozwiązać tę sprawę Strasburger, musi niejednokrotnie przekraczać granice prawa, poznać największe tajemnice wywiadu, poznać historię własnej rodziny i ludzi bardziej tajemniczych niż chasydzi.To, co kryje się za zamachami, zaskoczy wszystkich!

Read 2 reviews from the world's largest community for readers. Warszawa rok 1931; to czas katastrof lotniczych, zdrady of... Śledztwo ostatniej szansy 30.08.2018.

Księgarnia internetowa merlin.pl ŚLEDZTWO OSTATNIEJ SZANSY już od 11,97 zł - od 11,97 zł, porównanie cen w 23 sklepach. Zobacz inne Literatura sensacyjna i grozy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. "Śledztwo ostatniej szansy" Grzegorza Kalinowskiego Rok 1931 to czas katastrof lotniczych, zdrady oficera sztabu generalnego i upadku słynnego kabaretu Qui Pro Quo. „Śledztwo ostatniej szansy" w księgarniach już 3 października - co jak co, ale to jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie pozycji w tym roku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI