Panny młode. Jesień

Panny młode. Jesień - Kathryn Springer | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kathryn Springer
WYMIAR
12,61 MB
NAZWA PLIKU
Panny młode. Jesień.pdf
ISBN
6378674077344

OPIS

Długo i szczęśliwie zaczyna się dziś. Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na trzy jesienne wesela…Wrześniowa panna młodaKathryn SpringerPo przeprowadzce do Red Leaf, Annie jest gotowa nazwać to małe miasteczko swoim domem. Jednak zastępca szeryfa, Jesse Kent nie może uwierzyć, że jego mama oddała klucze do swojej księgarni kobiecie, którą poznała przez internet. Jesse już raz widział, jak jego matka została wykorzystana i postanawia bacznie przyglądać się tej całej Annie Price. Lecz gdy w miasteczku ma się odbyć rekonstrukcja historyczna wesela pary jego założycieli, a w główne role mają się wcielić Annie i Jesse, ślub „na niby” szybko ustępuje miejsca prawdziwym uczuciom.Październikowa panna młodaKatie GanshertNikt poza Jakiem i Emmą nie zna prawdziwego powodu, dla którego biorą ślub – by umierający ojciec kobiety mógł poprowadzić ją do ołtarza. W miarę jak Jake i Emma planują jesienne wesele, staje się jasne, że ich umowa napotka kilka przeszkód – a największą z nich okażą się uczucia, którymi tych dwoje darzy siebie nawzajem.Listopadowa panna młodaBeth K. VogtPo trzeciej z rzędu miłosnej porażce, Sadie ma już dość romantycznych związków opierających się na wiadomościach tekstowych. Jedynym znanym jej mężczyzną, który jest gotów odłożyć swojego iPhone’a i odbyć z nią normalną rozmowę jest Erik, jej najlepszy przyjaciel. Czy mężczyźnie, który od lat skrycie podkochuje się w Sadie uda się ją przekonać, że randki „dla zabawy” są preludium do „dopóki śmierć nas nie rozłączy”?

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na trzy jesienne wesela? Wrześniowa panna młoda Kathryn Springer Po przeprowadzce do Red Leaf, Annie jest gotowa nazwać to małe miasteczko swoim domem. Wrześniowa panna młoda Kathryn Springer. Po przeprowadzce do Red Leaf, Annie jest gotowa nazwać to małe miasteczko swoim domem.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na trzy jesienne wesela…Wrześniowa panna młoda.Kathryn SpringerPo przeprowadzce do Red Leaf, Annie jest gotowa nazwać to małe miasteczko swoim domem. Długie sukienki dla mamy panny młodej. Jest coś, co łączy elegancję i modę w jednym miejscu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI