Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi

Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi - Ben Brooks | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ben Brooks
WYMIAR
10,41 MB
NAZWA PLIKU
Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi.pdf
ISBN
8137142518392

OPIS

Międzynarodowy bestseller! Inspirujące opowieści o wspaniałych mężczyznach, stanowiących wzór dla chłopców, którzy chcą wyrastać ponad przeciętność. To przystępnie napisany zbiór 100 historii znanych i mniej znanych mężczyzn z przeszłości i współczesności, którzy odważyli się wyjść poza schematy i obalić stereotypy, każdy z nich w wyjątkowy sposób! Od odkrywców i naukowców, przez filozofów, przyrodników, sportowców, po artystów i polityków, jak Stephen Hawking, Barack Obama, Salvador Dali, Ludwig van Beethoven, Lionel Messi, Nelson Mandela czy John Lennon, a także wielu innych bohaterów z różnych środowisk społecznych i ze wszystkich zakątków świata! Książka pomaga uwierzyć chłopcom, że mogą zostać kim tylko chcą! Ta ponadczasowa lektura rozpoczyna dyskusję o rolach przypisanych płciom, oferując chłopcom przesłanie: męskość może mieć wiele znaczeń. W tej książce nie znajdziesz bajek o zgładzaniu smoków czy ratowaniu księżniczek. W „Opowieściach dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi”, autor Ben Brooks, z pomocą barwnych ilustracji Quintona Wintera, przedstawia fascynujące historie, które są pochwałą wrażliwości i siły wewnętrznej, indywidualizmu i pomysłowości, wytrwałości i wiary w siebie. Ta książka dodaje odwagi, by zmieniać świat!

Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Kup Teraz! Międzynarodowy bestseller! Inspirujące opowieści o wspaniałych mężczyznach, stanowiących wzór dla chłopców, którzy chcą wyrastać ponad przeciętność.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Opowieści Dla Chłopców Którzy Chcą Być Wyjątkowi już od 23,62 zł - od 23,62 zł, porównanie cen w 39 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Książka „Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi" to doskonałe źródło inspiracji, dzięki któremu młodzi czytelnicy zrozumieją, że jeśli będą odpowiednio mocno i długo pracować nad realizacją swoich marzeń, w końcu osiągnąć cel, bez względu na to, o czym marzą. „Opowieści dla chłopców, którzy chcą być wyjątkowi" to książka, która może stać się inspiracją dla wielu młodych umysłów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI