Fiszki 600. Angielski Kolokacje

Fiszki 600. Angielski Kolokacje - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,28 MB
NAZWA PLIKU
Fiszki 600. Angielski Kolokacje.pdf
ISBN
9512409211513

OPIS

Kolokacja to połączenie dwóch lub więcej słów, a sens całości wynika ze znaczenia poszczególnych wyrazów. Takie połączenia są naturalne dla rodzimych użytkowników języka, jednak dla obcokrajowców nie zawsze są one oczywiste – np. po angielsku powiemy „to make money”, a nie – „to do money”. Znajomość angielskich kolokacji jest niezbędna do swobodnego posługiwania się tym językiem.Naucz się teraz najważniejszych angielskich kolokacji!500 kolokacji100 fiszek z testamiMemobox – do nauki i powtórekKurs audio z dyktandemPlastikowe etui

Kolokacje. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Fiszki PLUS Zwroty konwersacyjne dla początkujących (A1-B1) to pakiet będący częścią rozbudowanego systemu nauki, dzięki któremu szybko i skutecznie nauczysz się ważnych zwrotów konwersacyjnych, niezbędnych do swobodnego porozumiewania się po angielsku.

Fiszki 600 - Kolokacje. Okładka miękka Rok wydania 2018.

POWIĄZANE KSIĄŻKI