Do urn obywatele!

Do urn obywatele! - Thomas Piketty | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Thomas Piketty
WYMIAR
5,59 MB
NAZWA PLIKU
Do urn obywatele!.pdf
ISBN
4350167761641

OPIS

Thomas Piketty w zamieszczonych w tym tomie esejach przedstawia nie tylko bilans rządów Nicolasa Sarkozy’ego i François Hollande’a, ale przede wszystkim rozwija swoje poglądy na temat aktualnych palących spraw dotyczących zarówno gospodarki, jak i polityki europejskiej czy międzynarodowej.Książka jest również zapisem rozmaitych dyskusji na temat nierówności, jakie autor prowadził po światowym sukcesie swojego największego dzieła: Kapitał w XXI wieku.Z rozważań Piketty’ego wyłania się przeświadczenie, że kwestii ekonomicznych nie należy pozostawiać wyłącznie ekspertom. Są to bowiem zagadnienia, na temat których każdy z nas powinien wyrobić sobie własną opinię.

Thomas Piketty w zamieszczonych w tym tomie esejach przedstawia nie tylko bilans ... Obywatele, do urn! 19 marca 2020 | 17:45. 1 ZDJĘCIE.

Okładka: Twarda. Data Premiery: 2018-08-31.

POWIĄZANE KSIĄŻKI