Byle do przodu

Byle do przodu - Olga Rudnicka | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Olga Rudnicka
WYMIAR
10,7 MB
NAZWA PLIKU
Byle do przodu.pdf
ISBN
7416562903598

OPIS

Trup był, ale już sobie poszedł.Maria marzy o własnej restauracji. O jej prowadzeniu, tak jak o gotowaniu, nie ma pojęcia, ale od czego jest kucharz i menedżer? Piotr, jej brat, zarządza centrum urody, choć nie odróżnia jogi od feng shui. Pomocy, zwłaszcza finansowej, w spełnieniu tych marzeń rodzeństwu udziela ojciec, bogaty przedsiębiorca.Maria i Piotr nie mają złudzeń. Za darmo umarło. Ta propozycja musi mieć drugie dno. Co tak naprawdę planuje ich ojciec? Za wszelką cenę postanawiają się tego dowiedzieć. Szpiegostwo, szantaż, przekupstwo, nie cofną się przed niczym, by dociec prawdy i ubiec knowania ojca. Wszystkie chwyty są dozwolone!Olga Rudnicka (ur. 1988) - znana autorka powieści sensacyjnych "Natalii 5", "Cichy wielbiciel", "Były sobie świnki trzy" i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

Zobacz słowa utworu Byle do przodu wraz z teledyskiem i tłumaczeniem. » Byle do przodu; Wersje językowe. pytania? zadzwoń! 63 240 77 77 lub napisz [email protected] ... „Byle do przodu" to książka podobna do swoich poprzedniczek.

S01E01 Odcinek Pilotażowy STILL STANDING to komedia o pewnej chicagowskiej parze, pracującej fizycznie, by wy... Olga Rudnicka - BYLE DO PRZODU • Recenzje książki niestety nie były zbyt przychylne autorce, ale przeczytałam powieść i stwierdziłam, że nie jest, aż tak tragicznie, jak przedstawiały to niektóre recenzentki. Może to nie jest najlepsza powieść autorki, ale czyta się szybko. Olga rudnicka byle do przodu na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI