Antologia umysłu

Antologia umysłu - Tommi Musturi | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tommi Musturi
WYMIAR
8,11 MB
NAZWA PLIKU
Antologia umysłu.pdf
ISBN
6501507578215

OPIS

Antologia umysłu to zbiór 37 krótkich komiksów, które Tommi Musturi tworzył w ostatnich 20 latach. Zbór pokazuje różnorodność graficzną i narracyjną prac autora. Musturi testuje różne style i sposoby opowiadania historii, by pokazać różnorodne przesłanie i zaskakujące pomysły. Na końcu antologii znajduje się odautorski esej o stylu jako narzędziu w sztuce komiksu.

Antologia umysły to zbiór 37 krótkich komiksów, które Tommi Musturi tworzył w ostatnich 20 latach. Zbór pokazuje różnorodność graficzną i Antologia umysłu to zbiór 37 krótkich komiksów, które Tommi Musturi tworzył w ostatnich 20 latach.

Zbór pokazuje różnorodność graficzną i narracyjną p, Antologia umysłu, Księgarnia PWN Rzeszów zaprasza Antologia umysłu to zbiór 37 krótkich komiksów, które Tommi Musturi tworzył w ostatnich 20 latach. Zbiór pokazuje różnorodność graficzną i narracyjną prac autora.

POWIĄZANE KSIĄŻKI