Wierni miłości

Wierni miłości - Grace Burrowes | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grace Burrowes
WYMIAR
7,57 MB
NAZWA PLIKU
Wierni miłości.pdf
ISBN
5537625701748

OPIS

Baron Sebastian St. Clair jako chłopiec znalazł się we Francji zdany tylko na siebie. Żeby przeżyć, musiał wstąpić do francuskiej armii.I dokonać niemożliwych wyborów...Teraz wojna się skończyła, a on wraca do ukochanej Anglii. Pragnie wieść spokojne życie dżentelmena w swej wiejskiej posiadłości. Lecz przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Starzy wrogowie chcą zniszczyć wszystko, co jest mu drogie. Jednak tym razem nie będzie sam w swojej walce…Millicent Danforth, młoda dama do towarzystwa jego ciotki, od pierwszej chwili jest zauroczona Sebastianem. Czy jednak zdoła mu pomóc zmierzyć się z intrygą, która może go kosztować honor i… życie?I czy oboje są gotowi stoczyć jeszcze jedną, najsłodszą walkę - tym razem w imię miłości.

Posted by Hanna i Xavier Bordasowie 25 listopada 2019. Miłość małżeńska jest największym skarbem każdej rodziny i jak każdy skarb musi być dobrze strzeżona.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI