Rafa koralowa

Rafa koralowa - Katarzyna Bajerowicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Bajerowicz
WYMIAR
12,73 MB
NAZWA PLIKU
Rafa koralowa.pdf
ISBN
8832615911744

OPIS

W ciepłym piasku właśnie wykluły się żółwiki. Teraz pokonują szeroką plażę, by dotrzeć do morza. W jego falach spędzą całe swoje dorosłe życie. Na rafie koralowej spotkają mnóstwo zwierząt: rozmaite gatunki ryb, krewetki, kraby, rozgwiazdy i wiele innych stworzeń. Odwiedź z nimi morskie głębiny i odkryj ten fascynujący podwodny świat! Przy okazji rozwiąż, wyszukując poukrywane na ilustracjach szczegóły!To książka nie tylko do czytania, lecz także do oglądania, zgadywania i opowiadania. Ćwiczy spostrzegawczość dziecka, uczy kreatywności, pobudza zainteresowanie światem, rozwija wiedzę na temat przyrody i jej ochrony, ale przede wszystkim jest fantastyczną zabawą oraz sposobem na miłe i twórcze spędzenie czasu.Katarzyna Bajerowicz – poznanianka, prywatnie mama trzech córek, właścicielka psów i kota, malarka, fotografka, autorka bloga mama3swinek.blogspot.com, majsterklepka, niezła kucharka i rekordowa bałaganiara. Przez kilkanaście lat pracowała jako grafik, a od jakiegoś czasu zajmuje się ilustracją. Najbardziej lubi akwarele (dla których zdradziła pastele), makaron z sosem pomidorowym i kapelusze. W planach ma Wielką Podróż – jeszcze nie wie dokąd.

Koralowej 9, w cichej i ustronnej części Rowów, a jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum (500 m) i najbliższego zejścia na plażę (800 m) oraz wielu atrakcji turystycznych. Rafa koralowa - podwodne ekosystemy charakterystyczne dla mórz i oceanów strefy podzwrotnikowej i zwrotnikowej. Rafa koralowa występuje najczęściej w płytkich i nasłonecznionych wodach ciepłych mórz i oceanów po obu stronach równika (od 30°N do 30°S), głównie wzdłuż zach.

Największa na Ziemi pojedyncza struktura wytworzona przez organizmy żywe, widoczna z kosmosu jako biała smuga na tle błękitnego oceanu. Rafa Koralowa to w pełni wyposażone, nowo powstałe domki, które zostaną oddane do użytku w sezonie letnim 2018 r. Znajdujemy się na ul.

POWIĄZANE KSIĄŻKI