Vincent Boys. Tom 1

Vincent Boys. Tom 1 - Abbi Glines | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Abbi Glines
WYMIAR
9,22 MB
NAZWA PLIKU
Vincent Boys. Tom 1.pdf
ISBN
6416235517425

OPIS

Bad boy, zakazana relacja i lato, które wszystko zmieniAshton jest zmęczona byciem grzeczną dziewczynką, która spełnia oczekiwania wszystkich Idealna uczennica, idealna córka, idealna dziewczyna swojego idealnego chłopaka, Sawyera.Kiedy Sawyer wyjeżdża z miasta, do życia Ashton ponownie wkracza ich wspólny, najlepszy przyjaciel z dzieciństwa, Beau. Chłopak jest prawdziwym bad boyem i najseksowniejszym facetem, jakiego kiedykolwiek widziała.Chociaż dziewczyna wmawia sobie, że próbuje tylko odbudować dawną więź, to szybko przekonuje się, że stąpa po kruchym lodzie. Bycie grzeczną jeszcze nigdy nie było tak trudne.Czy Ashton będzie miała odwagę zrobić coś, czego sama pragnie?Fenomen self-publishingu, 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy!

Vincent Boys Vincent Boys ( Tom 1) Dostępność: Towar na zamówienie. Wysyłka w: od 2 do 14 dni roboczych ... Napisz recenzję o produkcie: Vincent Boys.

- 7762775641 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-07-26 - cena 28 zł eBook Vincent Boys.

POWIĄZANE KSIĄŻKI