Przeklęty seans

Przeklęty seans - Jonathan Skariton | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jonathan Skariton
WYMIAR
6,32 MB
NAZWA PLIKU
Przeklęty seans.pdf
ISBN
6763405943463

OPIS

Alex Whitman współpracuje z kolekcjonerami filmowych artefaktów. Jego stały klient zleca mu odnaleźć oryginalne taśmy Augustina Sekulera, pioniera kinematografii. 16 września 1890 roku Augustin Sekuler wsiadł w Dijon do pociągu jadącego do Paryża. Miał udać się na publiczny pokaz swojego pierwszego filmu Séance Infernale, jednak Sekuler nigdy w Paryżu się nie pojawił, jego ciała nie odnaleziono. Alex Whitman wyrusza w podróż, która niespodziewanie splecie się z aktualnym śledztwem w sprawie brutalnych morderstw. Wielowątkowość, dogłębność i szereg przedstawionych faktów sprawiają, że powieść Jonathana Skaritona Przeklęty seans jest niezwykle ciekawą i oryginalną pozycją.

Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy. Wspieraj Legalne Źródła zamiast strony typu chomikuj. Przeklęty seans - Jonathan Skariton - to tytuł dostępny na Inverso.pl.

Alex Whitman współpracuje z kolekcjonerami filmowych artefaktów. Jego stały klient zleca mu odnaleźć oryginalne taśmy Augustina Sekulera, pioniera kin, Przeklęty seans, Księgarnia PWN Łódź zaprasza Przeklęty seans - Skariton Jonathan - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI