Jeden pocałunek

Jeden pocałunek - Julia Quinn | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julia Quinn
WYMIAR
6,24 MB
NAZWA PLIKU
Jeden pocałunek.pdf
ISBN
1277505349378

OPIS

Czasami znajduje się miłość w najmniej spodziewanym miejscu…Ale nie tym razem.Wszyscy oczekują, że Billie Bridgerton poślubi jednego z braci Rokesby. Ich rody od wieków mieszkają w sąsiedztwie, w dzieciństwie Billie łaziła po drzewach razem z Edwardem i Andrew. Jeden z nich będzie dla niej idealnym mężem...Czasami można się zakochać dokładnie w takiej osobie, o jakiej się marzy…Albo i nie.Co prawda jest jeszcze jeden brat. George Rokesby - najstarszy syn i dziedzic tytułu hrabiowskiego. Nadęty, arogancki, irytujący, i – czego Billie jest absolutnie pewna - nie znosi jej tak samo jak ona jego.Czasami jednak los miewa przewrotne poczucie humoru…Bo oto nieznosząca się para zostaje uwięziona w najmniej romantycznym miejscu, jakie można sobie wyobrazić. Nadciąga noc… Aż strach pomyśleć, jaki będzie ciąg dalszy…JULIA QUINN, absolwentka uniwersytetów Harvardu i Yale, to jedna z największych gwiazd romansu historycznego. Jej powieści są tłumaczone na 29 języków, wydawane w blisko milionowych nakładach i wyróżniane najważniejszymi nagrodami, w tym wielokrotnie najbardziej prestiżową: RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara).Błyskotliwe dialogi i niezapomniane bohaterki – energiczne, odważne kobiety, gotowe łamać konwenanse epoki – nadają nieodparty urok powieściom Julii Quinn, nazywanej współczesną Jane Austin.

- Pocałunek i wszystko co "w górę" - Ada, językoznawca z Krakowa. - Sms-owanie z inną za moimi plecami... "Jeden pocałunek" to wzruszająca opowieść o przyjaźni, miłości i nienawiści, gdzie lekki ton przeplata się z poważnymi problemami.

Krzysztof Olesiński - gitara basowa. „Jeden pocałunek" to opowieść o przyjaźni, miłości i nienawiści, gdzie kampowa stylistyka przeplata się z wielkimi problemami. Film nawiązuje do klasycznych obrazów francuskiej Nowej Fali takich jak... See more of Jeden pocałunek równa się jedna porcja rosołu on Facebook. Dramat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI